Suono Black Steel-Geluiddemper
GSXR600/750 08-10 #2E K.
Belangrijke aanwijzingen
Let op: Het gaat om een 2de-keusartikel, dat evt. kleine krasjes heeft of al eens is gebruikt.
De originele katalysator blijft behouden.
Suono Black Steel-Geluiddemper GSXR600/750 08-10 #2E K.
De 'SOUNO BLACK STEEL' completeert de Suono-serie (Italiaans voor geluid) van MIVV. Een onmiskenbaar geluid en het buitengewone model, waarvoor de SUONO einddemper gelijk meerdere designerprijzen heeft gewonnen, zijn de belangrijkste kenmerken. De Black Steel-uitvoering heeft ook nog een zwart satiné, rvs corpus, dat door een speciaal galvanotechnisch procedé is ontstaan.
De in- en uitlaatpijp plus de bevestigingsklem zijn van hoogwaardig carbon. Een must voor iedere biker die de 'Black Style' van zijn motor wil vervolmaken en tegelijk het wettelijk maximaal toegestane geluid niet wil missen.
De systemen beschikken over een verwijderbare dB-killer en hebben met db-killer EG-goedkeuring.
Zie 'Documenten' voor meer informatie over wettelijke goedkeuring en onderhoud van het product.
Aanwijzingen:
- S/O: Slip-onsysteem - einddemper wordt geleverd met een spruitstukadapterbuis
- B/O: Bolt-onsysteem - einddemper wordt op het originele spruitstukflens geschroefd
- C/U: Compleet uitlaatsysteem - compleet uitlaatsysteem dat bestaat uit het spruitstuksysteem met einddemper
(*): De originele katalysator blijft behouden (bij alle andere voertuigen vervalt de originele katalysator)
(U): Underseat - het uitlaatsysteem is onder het zadel geplaatst
(L): Low-down - het uitlaatsysteem is laag geplaatst
(H): High-up - het uitlaatsysteem is hoog geplaatst
(S): Small - de einddemper heeft een mantel met een lengte van 400 mm. De ovale versie meet ca. 90 x 120 mm
(K): Een verbindingsbuis incl. katalysator is bij de levering inbegrepen.
(5): Tussenpijp voor spruitstuk wordt meegeleverd
(7): Houders voor kentekenplaat en knipperlichten worden meegeleverd
(10): S-verbindingsbuis incl. katalysator is bij de levering inbegrepen
(11): Uitlaat past niet in combinatie met zijkoffers
- Bij ZX-10R-modellen vanaf bj. 11- is geen dB-killer geïnstalleerd (door originele Kawasaki-voordemper niet vereist)
Lijst met passende motoren
Wie voor Ducati uitlaatsystemen in serie wil bouwen, dient over een grote hoeveelheid knowhow te beschikken en aan de hoogste kwaliteitseisen te voldoen. Precies dat doet MIVV. Maar gelukkig niet alleen: De Italianen steken hun opgedane kennis evenzeer in systemen die achteraf worden ingebouwd in diverse motormodellen. En daarvoor gebruiken ze niet alleen technische competentie en uitstekend materiaal maar ook het typische Italianse design. Kort gezegd: De onderdelen klinken niet alleen goed, ze zien er ook fantastisch uit.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Uw productbeoordeling is opgeslagen. Deze wordt over een paar minuten weergegeven
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?