Louis
Ellipsoïde groot licht
ELLIPSOÏDE, 50 MM
Art. No. 10033013
Belangrijke aanwijzingen
€ 39,99 1
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
Ellipsoïde groot licht ELLIPSOÏDE, 50 MM
Door zijn unieke constructie is voor deze ellipsoïde-koplamp een extreem kleine behuizing mogelijk terwijl toch een maximale lichtopbrengst wordt verkregen. Daarom is deze koplamp ook uitstekend geschikt voor uw streetfighter of een complete ombouw. De ellipsoïde-koplamp valt nauwelijks op, maar produceert niettemin een extreem fel licht voor optimaal zicht en maximale veiligheid.
- Diameter lens 50 mm
- Diameter frame ca. 66 mm
- Lengte behuizing met lens ca. 130 mm
- Montagediepte ca. 75 mm
- Geïntegreerde houder (breedte 92 mm) met twee 5mm-gaten
- Levering incl. H1 12V/55W-gloeilamp en aansluitkabel
- E-goedkeuring
- 1150 lumen
Fabrikant: Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH | Rungedamm 35 | 21035 Hamburg | Germany | Tel. 00 49 (0) 40 – 734 193 60 | service@louis.de | www.louis.de
Fabrikantinfo: Louis
Documenten
Beoordelingen (3)
Schrijf een review voor Ellipsoïde groot licht
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt!
Uw productbeoordeling is opgeslagen. Deze wordt over een paar minuten weergegeven
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70€ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis