alpinestars
Ridge V2 Waterproof Laars
Boots
Art. No. 202584
Belangrijke aanwijzingen
Kledingmaten - Schoenen, laarzen
Adviesprijs
€ 189,95 2
vanaf € 150,06 1
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
Ridge V2 Waterproof Laars Boots
"Kort, maar toch perfect", dat is een zeer treffende, korte omschrijving van de Alpinestars *Ridge V2* motorlaarzen. Ze zijn overigens ook snel - snel aangetrokken en met een perfecte pasvorm. De klittenbandsluitingen maken het mogelijk. En zo is de Alpinestars *Ridge V2* met klimaatmembraan een goede keuze voor elke dag.
Materiaal:
Materiaal:
- bovenmateriaal van microvezel
- textielbinnenvoering
- zool van rubber
- waterdicht en ademend dankzij Alpinestars DRYSTAR® membraan
- anatomisch gevormde inlegzool van EVA-schuim, uitneembaar
- reflecterende inzetstukken
- schakelhendelversterking
- hiel-, scheenbeen- en enkelpadding
- klittenbandsluiting met gesp
- ca. 19 cm (maat 44)
- gecertificeerd conform EN 13634:2017
Fabrikant: Alpinestars S.p.A. | Viale E. Fermi 5 | 31011 Asolo | Italien | help.eu@alpinestars.com
Fabrikantinfo: alpinestars
Alpinestars is tegenwoordig een van de belangrijkste fabrikanten van motorkleding. Omdat het bedrijf door nieuwe procedés en materialen, innovatieve detailoplossingen en de beste afwerkingsnormen de ontwikkeling van de branche maatgevend heeft beïnvloed. Ongeacht of het gaat om motorcrosslaarzen, toerhandschoenen of leren pakken, motorkleding van Alpinestars behoort tot het beste dat de markt te bieden heeft. Medeontwikkeld worden de producten van Alpinestars ook door prominente racers zoals de rally-legende Marc Coma of de MotoGP-uitblinker Marc Marquez - en dat merk je.
Info
Info
Eigenschappen
Producteigenschappen
- Klimaatmembraan: DRYSTAR
- Controle: CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2017
- Binnenvoering: Textielvoering
- Bovenmateriaal: Microfiber
- Land van fabricage: Vietnam
- Schachthoogte: ca. 19 cm
- Zool: Zool van rubber
- Sluiting: 2-voudige klittenbandsluiting
- Breedteaanpassing: Kuitbreedte met klittenbandsluiting instelbaar
Een overzicht van de productkenmerken
- Ademend
- Schakelhendelbekrachtiging
- Gepolsterde enkelkappen
- Waterdicht
- Reflecterend inzetstuk
Dummy Text
Documenten
Beoordelingen (11)
Schrijf een review voor Ridge V2 Waterproof Laars
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt!
Uw productbeoordeling is opgeslagen. Deze wordt over een paar minuten weergegeven
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70€ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis